GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 4936725
nr 493 6725
Matservis
ca 60 del, rosenthal, Maria Björnbär [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
700 kr
Såld:
950 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:49:36
700 kr
800 kr
900 kr